Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Ile kalorii mają orzechy?

Zobacz artykuły na temat:orzechyprodukty
Orzechy i bakalie to produkty szczególnie popularne w okolicach świąt Bożego Narodzenia - chętnie dodajemy je do ciast, a deficyt świeżych polskich owoców sprawia, że szukamy innych przekąsek. Ile kalorii maja orzechy? Czy zdrowe orzechy można jeść na okrągło, bez szwanku dla diety?
1/9 następne
Ile kalorii mają orzechy?

Kliknij w wybrane zdjęcie i zobacz, ile kalorii mają te orzechy.

Sałatka z kapusty pekińskiej - Kasia gotuje z Polki.pl

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 2
dodano: 11:49 2014-03-25 przez: ~Katarzyna M (91.150.*.*)
Dokładnie. Nie należy się ograniczać i tego nie jeść, tego nie jeść bo ma za dużo kalorii... można jeść wszystko tylko po trochę i z głową :) Orzechy same w sobie są bardzo zdrowe : " Orzechy laskowe mają bogate działanie wysoko odżywcze: przede wszystkim zalecane są jako dodatek do diety osób pracujących umysłowo oraz w wieku rozwojowym, dzięki wysokiej zawartości fosforu. Surowe owoce leszczyny zawierają najwięcej witaminy E (50 g. orzechów to 127% dziennego zapotrzebowania) dzięki czemu znane są ze swoich niewielkich właściwości odmładzających. W połączeniu z mlekiem lub wodą i miodem pszczelim łagodzą skutki chronicznego kaszlu. " ( źródło: http://www.ros-sweet.pl/produkty/art,1,orzechy.html ) to tylko kilka sprawdzonych informacji na temat orzechów. Dodajmy je do naszej diety :)
dodano: 11:12 2014-01-02 przez: ~malma (212.96.*.*)
Nie liczcie kalorii, po prostu starajcie się jeść rozsądnie, a wtedy wszystko będzie ok. Dla zmiany diety polecam wprowadzenie choćby foreverslim - nie będziecie mieli takiej ochoty na szkodliwe jedzenie. Wtedy można chudnąć, bo w innych sytuacjach, raczej o to ciężko.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter